Tečkování - výtvarně relaxační workshop

Shrnutí

  • Relaxace, odplavení stresu, prolomení ledu v týmu.
  • Plná verze: od 9:00 do 15:00hod, zkrácená verze od 9:00 do 12:00 hod, rychlá verze cca 30minut - 60minut (malování drobných formátů vhodné pro dětské dny, family days a pod...)
  • U vás ve firmě nebo ve vhodně zvolených prostorách ve vašem městě
  • Vhodné zejména pro ženy
  • Všechny pomůcky přivezu a připravím já
  • Každý si odnese svůj vlastní namalovaný obraz mandaly (30x30cm)
  • Ideální počet je 10 účastníků
  • Vhodné i pro úplné začatečníky, workshopem názorně provedu.
  • Kurzovné 1.750Kč / osoba /den, případně dohodou (nejsem plátce DPH)

Reference

Odpočinek, maximální relaxace či dokonce meditace. Koukněte sami.

Luci, děkuji za nádhernou sobotu, byla to naprostá pecka. Skvělá a přátelská atmosféra podtržená relaxační hudbou... Naprosté vyčištění hlavy od stresu a starosti... Najednou jako na jiné vlně... Tvořivé... Přemýšlím i nad Vaším příběhem... Je to výzva! Tečkovaná mandalka bude mít u nás své místo... Ještě jednou děkuji...
Lucka
Mockrát děkuji za krásně prožitou sobotu, kdy jsem zapomněla na všechny starosti a stezky a opravdu si odpočinula. Musím přiznat, že jsem nevěřila, že zvládnu namalovat tečkovanou mandalu. Ale díky Lucii super přípravě a přístupu k nám všem jsem veškeré pochybnosti zahodila za hlavu a užívala jsi každou minutu tohoto kurzu. Atmosféra byla nepopsatelně pohodová. Doporučuji všem.
Pavla
I já se přidávám s díky za úžasný zážitek, který mohu jen a jen doporučit! ? Na kurz tečkování jsem se moc těšila a bylo rozhodně na co 🙂 Tečku po tečce, přenést na plátno kousek svého já. Určitě je ještě co trénovat, ale i na poprvé jsem z výsledku nadšená.
Martinka

Tečkované mandaly dam z kurzů

A nebojte, taky to držely poprvé v ruce.

Datumy

Aktuální termíny workshopu

Temín pro Vaši firmu domluvíme individuálně dle Vašich potřeb.

Lucia Čapková

Autorka má 16-ti letou praxi jako senior logistik manager různých distribučních centrech. Její kreativita a potřeby její duše zde nemohly ven. Proto vytvořila projekt Dot Art Therapy, ve kterém probouzí kreativitu, relax a uvolnění. A to jak v sobě, tak i ve výtvarných kurzech pro veřejnost i ve firmách formou školení. A srdečně zve i vás, abyste pootevřeli svou duši, zpomalili, načerpali sílu. Vyhnete se tak svému vyhoření, odpočinete si, doplníte energii. A to vám ze srdce a s láskou přeji.