Jak živý kurz tečkování probíhá

Nahlídněte do zákulisí.

Zvádnu kurz tečkování taky já?

Technika je vhodná pro úplné začátečníky. Každý umí štětcem namalovat tečku a tečkovaná mandala se skládá z hodně teček. 😉 Vše vám vysvětlím, ukážu, povedu vás a vy si budete užívat malování. Na kurzech to zvládli zatím úplně všichni.

Mandala

Na živém kurzu stihneme namalovat mandalu o velikosti 30x30cm na černém podkladu. Vzor, tvar a barvy si zvolíte podle vzorů, které jsou na kurzu k dispozici a budete malovat podle nich nebo úplně podle sebe. Barvy vám namíchám dle vašeho přání.

Skupina

Na živém kurzu pracujeme v malé skupince členů, abychom měli na sebe dostatek času a prostoru. Maximální počet členů skupiny je 15 lidí.

Pomůcky pro kurz Tečkování

V průběhu živého kurzu tečkovaná mandala máte všechny pomůcky k dispozici. Vy si přineste sebou pouze svačinu na oběd. Menší svačina je na kurzu k dispozcici. A také kafíčko samozřejmě. 😉

Co na sebe?

Na sebe si vezměte nějaké pracovní oblečení. Budeme pracovat s akrylovými a ty nejdou vyprat. Tak ať si nezničíte své oblíbené kousky.

Lektorka

Kurz vedu vždy já a vyzradím vám vše o této úžasné technice. Navíc každý účastník živého kurzu získá i přístup k online kurzu tečkování, kde si můžete kdykoli zopakovat potřebné informace.

Bonus

Na této technice Tečkování je úžasné, že abyste nakreslili tečku tam, kam chcete a v požadované velikosti, musíte se soustředit. Donutíte tak svoje tělo zklidnit, svoji mysl zklidnit a krásně tak zrelaxujete. To je nádherný "vedlejší" účinek tohoto kurzu.

Reference

Odpočinek, maximální relaxace či dokonce meditace. Koukněte sami.

Luci, děkuji za nádhernou sobotu, byla to naprostá pecka. Skvělá a přátelská atmosféra podtržená relaxační hudbou... Naprosté vyčištění hlavy od stresu a starosti... Najednou jako na jiné vlně... Tvořivé... Přemýšlím i nad Vaším příběhem... Je to výzva! Tečkovaná mandalka bude mít u nás své místo... Ještě jednou děkuji...
Lucka
Mockrát děkuji za krásně prožitou sobotu, kdy jsem zapomněla na všechny starosti a stezky a opravdu si odpočinula. Musím přiznat, že jsem nevěřila, že zvládnu namalovat tečkovanou mandalu. Ale díky Lucii super přípravě a přístupu k nám všem jsem veškeré pochybnosti zahodila za hlavu a užívala jsi každou minutu tohoto kurzu. Atmosféra byla nepopsatelně pohodová. Doporučuji všem.
Pavla
I já se přidávám s díky za úžasný zážitek, který mohu jen a jen doporučit! ? Na kurz tečkování jsem se moc těšila a bylo rozhodně na co 🙂 Tečku po tečce, přenést na plátno kousek svého já. Určitě je ještě co trénovat, ale i na poprvé jsem z výsledku nadšená.
Martinka

Tečkované mandaly dam z kurzů

A nebojte, taky to držely poprvé v ruce.

Aktuální termíny kurzů

Koupit živý kurz

Vyberte si z následujících termínů. Po zmáčknutí tlačítka můžete objednat konkrétní termín v daném městě. Budu se na Vás moc těšit.

Přehled dalších termínů kurzů

Lucia Čapková

Autorka má 16-ti letou praxi jako senior logistik manager různých distribučních centrech. Její kreativita a potřeby její duše zde nemohly ven. Proto vytvořila projekt Dot Art Therapy, ve kterém probouzí kreativitu, relax a uvolnění. A to jak v sobě, tak i ve výtvarných kurzech pro veřejnost i ve firmách formou školení. A srdečně zve i vás, abyste pootevřeli svou duši, zpomalili, načerpali sílu. Vyhnete se tak svému vyhoření, odpočinete si, doplníte energii. A to vám ze srdce a s láskou přeji.